Zábava pre celú rodinu

Spiš je ideálnym miestom pre rodinný výlet, ktorý môže trvať aj niekoľko dní. Bezpečné turistické trasy, dostupnosť a pestrosť atraktívnych destinácií predurčujú Spiš k turisticky dokonalému regiónu. Poskladajte si svoj rodinný balíček zábavy!

Vyberte si zo zoznamu

Romantika na Spiši

Západ slnka v Slovenskom raji, svitanie v Tatrách alebo prvé vyznanie lásky, keď bijú zvony pod Spišským hradom. To je tá pravá romantika, akú môžete zažiť iba počas dovolenky na Spiši. Romantické zákutia a krajina, ktorú vyhľadávajú najmä filmári – to je Spiš pre Vás dvoch.

Vyberte si zo zoznamu

Hotely

Od devätnásteho storočia sa ľudia zo Spiša učia zdokonaľovať hotelierstvo a služby s ním súvisiace. V tunajších hoteloch pobývali panovnícke rody a prezidenti. Vyberte si ten pravý hotel v prostredí, aké Vám vyhovuje, a s vybavením, ktoré Vám prinesie pohodu a zázemie počas dovolenky na Spiši.

Penzióny

Niet iného kraja na Slovensku, kde nájdete toľko kvalitných penziónov ako práve na Spiši. Viac ako dvadsať rokov pracujú rodiny na plnohodnotnom zabezpečení bývania v takmer domácom prostredí. Ponúkame Vám najlepšie penzióny na Spiši, stačí si vybrať. Vitajte na dovolenke na Spiši!
Zobraziť všetky ubytovacie zariadenia

Chaty a priváty

Ak vyhľadávate súkromie a originálne bývanie, neváhajte a vyskúšajte privát alebo chatu v krásnom horskom prostredí. Chatári sú tradičnou súčasťou prírodných krás na Spiši – pred desiatkami rokov objavili krásu a relax pobytu v prírode. Objavte túto krásu aj Vy!

Wellness a Spa

Spiš je univerzitou balneoterapie, v zdravom a čistom prostredí naberali energiu ľudia od čias Rakúsko-Uhorskej monarchie. Skúsenosti sme pretavili do wellness služieb na najvyššej úrovni, wellness na Spiši je umením, ako Vám vrátiť psychickú a telesnú rovnováhu. Príďte načerpať energiu na Spiš!

Vyberte si zo zoznamu

Plávanie

Množstvo termálnych prameňov vyvierajúcich z hlbín zeme a životodarné horské bystriny predurčujú podtatranský kraj k budovaniu kúpalísk a aquaparkov. Práve na Spiši nájdete vodné atrakcie, ktoré sa vyrovnajú mnohým prímorským destináciám. Vychutnajte si vodnú zábavu pod Tatrami!

Novinky a informácie z regiónu