Gastronómia

Chuťové poháriky ľudí zo Spiša kombinovali stáročia to najlepšie z kuchyne viacerých národností, preto má dnes skutočne stredoeurópsky charakter. Naši šéfkuchári pôsobili v najlepších reštauráciách a hoteloch Európy. Preto vieme, že uspokojíme skutočne všetky vaše zmysly.

Bowling a kolky

Čo najviac presných zásahov – to je snom nielen spišských poľovníkov. V poslednej dobe majú bowling a tradičnejšie kolky stále viac priaznivcov. Pre nich sme vybudovali sieť kolkární a bowlingových centier, kde naplno uspokoja túžbu po zhodených kolkoch a rekordoch.

Minigolf

Ak sa Vám nechce prechádzať kilometre golfových lúk a báť sa o rýchle zmeny počasia, máme pre Vás pripravenú verziu tohto športu. Minigolf uspokojí nielen celú rodinu alebo firemný tím, ale je zaujímavou zábavou aj pre handicapovaných ľudí. Neváhajte a odpaľujte loptičky!

Festivaly

Ideálne miesto, kde sa ľudia vedia zabaviť rovnako dobre na festivaloch rôzneho druhu. Najväčšie folklórne podujatia striedajú moderné umelecké festivaly. Tam, kde je emócia všade okolo Vás, sa kultúre darí dobre. Vyberte si svoj festival a prežite umelecké dobrodružstvo na Spiši.

Vyberte si zo zoznamu

Tradičné podujatia

Celý Spiš spájajú tradície viacerých kultúr ako nite na spoločnej výšivke. Po stáročia prežívajú tunajší obyvatelia kolobeh podujatí a zvykov, ktoré sa opakujú. Mestské trhy, jarmoky, vianočné trhy alebo bály – to všetko je súčasťou prekvapení, ktoré na Vás na Spiši čakajú.

Vyberte si zo zoznamu

Diskotéky

V každej časti Spiša nájdete miesta, kde si môžete dobre zatancovať. Veľké disco kluby alebo podniky s menším parketom, ale aj veľké mega tanečné podujatia, ktoré sa konajú v letnom období. Rozhýbte svoje telo a prežite disco noci pod tatranským hviezdnym nebom.

Divadlá

Klasická divadelná produkcia je samozrejmou súčasťou kultúrneho života Spiša viac ako sto rokov. Návšteva kultúrnych stánkov postavených od obdobia romantizmu je ponorom do histórie samej. Napriek tomu Vám vieme ponúknuť divadlo pre deti aj dospelých na najvyššej európskej úrovni.
Zobraziť mesačný program

Kiná

Každé mesto má svoje kino napriek tomu, že moderné trendy uprednostňujú supermarkety so svojimi kinosálami. My Vám okrem tradičnej aktuálnej komerčnej produkcie ponúkame aj programy filmových klubov, v ktorých si môžete vychutnať najviac cenené filmy sveta.